Aktuálně

Plesová sezóna v plném proudu:

 

 


 

 

Výzva pro všechny tvořivé ženy ( nejen ženy)!

17. března 2018 chystáme prodejní výstavu rukodělných výrobků. Všichni, kteří rádi tvoří z různých materiálů a různou technikou, zde budou mít možnost předvést i prodat své výrobky. Akce se bude konat v prostorách Kulturního a informačního centra města Dubňany. Zájemci o účast na této akci se můžou přihlásit do konce února na telefonním čísle 511 117 874, 607 237 261.


 

 „Rodina spolu“

 

Komise pro mládež, mimoškolní činnost a sociálně právní ochranu dětí Rady města Dubňany pořádá projekt „Rodina spolu“, který si klade za cíl utužit rodinné vazby a podpořit společně strávený čas s dětmi. Projekt je určen rodinám z Dubňan, které mají minimálně 1 dítě ve věku 3 – 15 let. Bude zahájen v prosinci letošního roku a ukončen v srpnu roku následujícího. Rodina se zájmem o účast se zaregistruje na recepci městského úřadu a obdrží tzv. pas a pořadové číslo. Zaregistrovat se může do konce února 2018. Spolu pak rodina plní 10 jednoduchých úkolů v čase a při příležitosti, kterou si sama zvolí a získává tak do pasu potvrzení (razítka) na určených místech, např. v MŠ, ZŠ, KIC nebo na městském úřadě. Po odevzdání vyplněného pasu opět na recepci městského úřadu, obdrží rodina tzv. rodinnou vstupenku na koncert Bena Cristovaa s datem konání 1. 9. 2018 a má šanci získat jednu z pěti hodnotných cen. Losování se uskuteční v průběhu vystoupení zpěváka o níže uvedené ceny:

 

  1. Stan + 4 spacáky
  2. Zahradní nábytek (dřevo, kov) – stůl a 6 židlí
  3. Gril
  4. Elektronické šipky
  5. Poukaz na bowling s večeří na Želvě v hodnotě 1 000 Kč

 

Bližší informace obdržíte na recepci městského úřadu.

 


 

Vážení uživatelé aplikace "Česká Obec". Oznamujeme Vám, že současná mobilní aplikace ukončí v tomto měsíci svou činnost. V dohledné době se v rámci spuštění nového webu města Dubňany spustí také nová mobilní aplikace

„V Obraze“, která bude jeho součástí. Prosím sledujte webové stránky našeho města. Děkujeme za pochopení.


 

 

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM - EET

Podle § 12 odst. 1 písm. b) zákona č.112/2016 Sb., o evidenci tržeb nejsou evidovanou tržbou tržby územního samosprávného celku a příspěvkové organizace. Tržby územního samosprávného celku jsou z evidence tržeb vyloučeny jednoznačně a není třeba rozlišovat, zda se jedná o příjem, který je předmětem daně z příjmů či nikoliv.


Malovaná mapa Hodonínsko

Na kulturním a informačním centru je možné od července zakoupit ručně malovanou mapu včetně brožurky obcí Hodonínska. Cena je 40,- Kč.

   

 


 

            

 

TOPlist